Chci vyrobit a zrealizovat interiér

Líbí se Vám práce našich designérů Davida a Marka Šestákových z Ateliéru Dílny Šesták a rádi byste, aby proměnili i váš interiér ve vysněný domov? Rádi Vám interiér navrhnou a budou to právě oni, kdo v průběhu samotné realizace dohlédne na průběh všech jejích fází. Pohlídají řemeslníky během stavebních prací a úprav, výrobu atypického nábytku v naší truhlářské dílně, dodací termíny a ceny objednaného nábytku, doplňků a dekorací a také to, aby realizace plně respektovala odsouhlasený návrh a projektovou dokumentaci. Během celého procesu budete neustále v kontaktu a flexibilně společně vyřešíte všechny případné změny. Cílem naší vzájemné spolupráce je interiér, který vám splní všechny sny o krásném a komfortním bydlení a bude nám ctí vám závěrem předat pomyslný klíč k vašemu novému domovu.

Se stejnou péčí a smyslem pro detail pro vás mohou David s Markem realizovat také interiér moderních kanceláří, bistra, restaurace nebo jakéhokoliv jiného komerčního prostoru.

Máte již návrh interiéru vypracovaný jiným interiérovým studiem či designérem? Ani tato situace pro nás není problém. U nás v CASA MODERNA se rádi staneme vašimi partnery a společně přeneseme váš návrh z papíru do reálného života. Zajistíme realizaci dle dodané projektové dokumentace, dodáme podlahové krytiny, typový i atypický nábytek, bytový textil a doplňky. Bez obav nás tedy můžete oslovit ke spolupráci i se samostatnou realizací.

 

Neváhejte se na nás obrátit