Náš příběh

Zpátky do historie aneb kde jsme začínali…

Jako rodinná firma fungujeme na trhu téměř 30 let. Začali jsme kdysi v malé truhlářské dílně jako tři bratři ve Skorkově, kde dodnes vyrábíme atypický nábytek a realizujeme interiéry na zakázku.

CASA MODERNA je naše nejmladší firma. V návaznosti na výrobu nábytku a velkoobchod s podlahami jsme se rozhodli v roce 2013 pokračovat v podnikání. Chtěli jsme pomoci zákazníkům vytvořit celý domov, a tak nám dávalo největší smysl založit právě showroom, kde spolu s klienty vybereme vše od podlahy, přes nábytek až po osvětlení.

Potřebujete zařídit návrh interiéru? Konzultaci s designérem? A nebo hledáte nadčasový nábytek?

U nás najdete všechno pod jednou střechou. Náš tým se vám bude věnovat přesně tak, jak potřebujete a dokáže zařídit vše podle vašich představ, ale i finančních možností.

Navštivte náš SHOWROOM  v DOLNÍCH BŘEŽANECH, kde na ploše 450m2 najdete širokou škálu našeho sortimentu – od podlah, stěrek, dveří, kuchyní, solitérního nábytku až po tapety, koberce, textilní dekorace a bytové doplňky. Zastupujeme špičkové výrobce z Itálie, Německa, Švédska i Slovinska.

Neváhejte nás navštívit, budeme se těšit.

DÍLNA ŠESTÁK

Jako rodinná firma fungujeme na trhu téměř 30 let. Začali jsme kdysi v malé truhlářské dílně jako tři bratři ve Skorkově, kde dodnes vyrábíme atypický nábytek a realizujeme interiéry na zakázku. Nyní už nejsme tři, s našimi syny je nás šest. Pokračujeme spolu s mladší generací, která působí především v oboru navrhování a designu nábytku. Proto už nejsme pouze výroba, ale také designérské studio s vlastní výrobou nábytku – Dílna Šesták.

FLOOR FOREVER

Obchodní síť FLOOR FOREVER. Naším cílem bylo profilovat se jako celorepublikový velkoprodejce kvalitních podlahovin různých značek.

V současnosti jsme dovozci několika kvalitních značek a nabízíme veškeré podlahoviny a podlahové příslušenství.

Najdete u nás ohromný výběr vinylových, laminátových a hlavně dřevěných podlah.

Vše pod označením FLOOR FOREVER VINYL, FLOOR FOREVER LAMINATE a FLOOR FOREVER WOOD.