Zážitek z bydlení …

 

Jsme dynamickou a poměrně mladou firmou, která však vznikla na pevných základech dlouholetých zkušeností z oboru návrhu, výroby, prodeje nábytku a tvorby interiérů.

Naším cílem je, aby vytváření vašeho nového interiéru pro vás bylo příjemným zážitkem a domov pak místem, kam se budete vždy rádi vracet.
Nabízíme vám širokou škálu sortimentu – od kuchyní, nábytku, koberců, textilních či bytových dekorací až po tapety, podlahy, stěrky nebo dveře. Spolupracujeme s předními světovými výrobci nábytku a bytových dekorací z Itálie, Německa, Švédska, Dánska či Slovinska a cílíme především na kvalitu a poctivou práci. Pokud je potřeba, nábytek vám vyrobíme na míru přesně podle vašich představ, požadavků a prostorových možností. Interiér vám zařídíme kompletně od 3D návrhu po konečnou realizaci.

Neustále pro vás sledujeme aktuální trendy a přivážíme inspiraci ze světových veletrhů interiérového designu v Miláně a Kolíně nad Rýnem. Pokud tedy stavíte, rekonstruujete, nebo toužíte po novém designovém nábytku, jste u nás na správném místě.

Naši odborníci se Vám budou rádi věnovat a pomohou vám splnit si vaše sny o komfortním a krásném bydlení.

Kde a jak jsme začínali…

 

Jako rodinná firma fungujeme na trhu již déle než 30 let.

ATELIÉR A DÍLNA ŠESTÁK

Začínali jsme kdysi v malé truhlářské dílně ve Skorkově jako tři bratři. Dodnes zde vyrábíme atypický nábytek a realizujeme interiéry na zakázku. Nyní už nejsme tři, ale rozrostli jsme se o další generaci a je nás tak šest. Pokračujeme ruku v ruce s mladší generací, která působí především v oboru navrhování a designu nábytku. Nejsme tedy už pouze výrobou, ale také designérským studiem a vytváříme stylový nábytek podle vlastních návrhů – Dílna Šesták.

FLOOR FOREVER

S předchozími zkušenostmi, velkým nadšením a vírou v to, že děláme správnou věc, jsme jako firma Podlahy Šesták založili obchodní síť FLOOR FOREVER. Naším cílem bylo profilovat se jako celorepublikový velkoprodejce prémiových podlah. V současnosti jsme dovozci několika kvalitních značek a nabízíme veškeré podlahoviny a podlahové příslušenství.

Najdete u nás ohromný výběr vinylových, laminátových a hlavně dřevěných podlah.

Vše pod označením FLOOR FOREVER VINYL, FLOOR FOREVER LAMINATE a FLOOR FOREVER WOOD.

CASA MODERNA

CASA MODERNA je tedy naše nejmladší firma. V návaznosti na výrobu nábytku a velkoobchod s podlahami jsme se rozhodli v roce 2013 pokračovat v podnikání. Chtěli jsme pomoci zákazníkům vytvořit celý domov, a tak nám dávalo největší smysl založit právě showroom, kde spolu s klienty vybereme vše od podlahy, přes nábytek až po svítidla. Pod jednou střechou naleznete společně s námi i studio osvětlení AULIX LIGHTING s širokou nabídkou designových světel a na celkové ploše 1600 m2 tak můžete vyřešit celý interiér od A do Z.