Návrh interiéru vzorového domu Stodůlky

 Když jsme tento pilotní projekt začínali, věděli jsme, že to bude pecka. Práce na kompletním vybavení vzorového domu nás bavila od začátku do závěrečné kolaudačky.

Patrový rodinný dům byl koncipován pro čtyřčlennou rodinu, kde dolní patro tvoří spojený kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem a v horním patře je ložnice a dva pokojíky – dětský a studentský. Architektonický koncept vytvářel designer MgA. David Šesták a na vizuálním dokončení se podílela interiérová stylistka Bára Holcová, která vytvořila z tohoto prostoru opravdový domov.

RD je situovaný na jihozápad a nachází se ve Stodůlkách v atraktivní lokalitě řadových domů. Vznikl ve spolupráci s developerskou společností ED Group a.s.

Celý dům jsme doplnili o náš nábytek z prodejny CASA MODERNA. Jeden z hlavních požadavků byly mimo jiné také vestavěné skříně, které byly vyrobené na zakázku, tak jako další kusy nábytku včetně kuchyňské linky.

Jak říká designer: „Mým cílem bylo celý prostor sladit tak, aby bylo příjemné každé zákoutí“. Myslíme si, že se výsledek opravdu vydařil.

Sdílejte