NAŠE SLUŽBY

Konzultace s designérem

Rádi byste udělali drobné úpravy v interiéru a nevíte si rady? Domluvte si schůzku s našimi designéry, kteří vás vyslechnou a společně určitě najdete tu správnou cestu, vyberete nábytek či doplňky a doladíte materiály a barvy, které dodají vašemu interiéru tu správnou jiskru.
V našem showroomu v Dolních Břežanech najdete také mnoho inspirace. Prohlédnout a vyzkoušet si u nás můžete kvalitní nábytek předních evropských značek. Naši odborníci vám rádi představí širokou nabídku nejen nábytku, ale také matrací, koberců, bytového textilu, doplňků a dokorací. Najdete u nás ale také široký sortiment kvalitních dřevěných a vinylových podlah, designových obkladových panelů nebo stěrek na stěny i podlahy. Přijďte nás navštívit, rádi vás uvítáme!

Návrhy interiérů

Rozhodnete-li se nás oslovit ke spolupráci, na první schůzce vyslechneme vaše přání, požadavky, představy a finanční a časové možnosti. Pomůže, pokud s sebou přinesete také dokumentaci, kterou máte k dispozici. Tato úvodní schůzka je pro vás samozřejmě zdarma, protože tak obě strany zjišťujeme, zda jsme naladěni na stejnou notu spolupráce.

Domluvíme-li se na rozsahu spolupráce, vypracujeme vám detailní cenovou nabídku návrhu interiéru. Tato může po vzájemné domluvě obsahovat zpracování vizualizací, 3D návrhu, výkresové dokumentace, výběru nábytku, osvětlení, materiálů, přípravu podkladů pro výrobu a realizaci, autorský dozor po dobu průběhu celé realizace, atd. Poté zpracujeme komplexní návrh interiéru zahrnující veškerou podrobnou dokumentaci.

Realizace

Pokud se s námi pustíte i do realizace vašeho vysněného domova, budeme to právě my, kdo v průběhu samotné realizace dohlédne na průběh všech jejích fází. Pohlídáme řemeslníky během stavebních prací a úprav, výrobu atypického nábytku v naší truhlářské dílně, dodací termíny a ceny objednaného nábytku, doplňků a dekorací a také to, aby realizace plně respektovala odsouhlasený návrh a projektovou dokumentaci. Během celého procesu neustále komunikujeme s klientem a flexibilně řešíme všechny případné změny. Cílem naší vzájemné spolupráce je interiér, který vám splní všechny sny o krásném a komfortním bydlení a bude nám ctí vám závěrem předat pomyslný klíč k vašemu novému domovu.

Prodej nábytku

Ať už hledáte jeden kus nábytku, potřebujete vybavit některý z pokojů, nebo společně s našimi designéry řešíte vyladění celého interiéru, najdete u nás širokou nabídku kvalitního designového nábytku, doplňků, dekorací, koberců a osvětlení předních evropských i světových značek. Řešíte-li atypický prostor nebo sháníte naprosto jedinečný solitér, pro naši truhlářskou dílnu téměř nic není nemožné a můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Rádi vás provedeme světem nábytkového designu a pomůžeme vám vybrat ten pravý klenot pro váš interiér.

Neváhejte se na nás obrátit